Morfose Bleaching Powder – rozjaśniacz do włosów w proszku

Morfose Bleaching Powder – rozjaśniacz do włosów w proszku

Koloryzacja
1 Przedmiot

Rozjaśniacz do włosów do 7 tonów. Zapobiega powstawaniu żółtych i miedzianych odcieni. Zabieg rozjaśniania Morfose nie niszczy włosów. Odpowiedni do włosów farbowanych i naturalnych.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zwroty

65,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
Chcesz zmienić kolor swoich włosów, rozjaśnić je i sprawić, że staną się one jaśniejsze? Wybierz do tego celu profesjonalny rozjaśniacz Morfose Bleaching Powder, który nie tylko zapewni piękny kolor włosów, ale również ochroni je w trakcie zabiegu i pozostawi doskonale nawilżone!

Morfose Bleaching Powder to profesjonalny rozjaśniacz w proszku, który pozwala zmienić kolor włosów nawet o 7 tonów. Może być stosowany zarówno w przypadku włosów farbowanych, jak i naturalnych. Jego formuła zawiera lipidy, które wiążą wilgoć, dzięki czemu utrzymują odpowiednie nawilżenie kosmyków. Rozjaśniacz zapobiega powstawaniu żółtych i miedzianych refleksów, a także równomiernie rozjaśnia włosy na całej ich długości, łącznie z końcówkami. Zabezpiecza je przed uszkodzeniem w trakcie zabiegu. Po rozjaśnianiu pasma pozostają zdrowe, witalne i w dobrej kondycji.
Zalety stosowania rozjaśniacza Morfose Bleaching Powder:
  • zapewnia rozjaśnienie aż o 7 tonów;
  • zapobiega żółtym i miedzianym refleksom;
  • nawilża i zabezpiecza pasma przed uszkodzeniem w trakcie rozjaśniania;
  • pozostawia włosy w dobrej kondycji;
  • dokładnie rozjaśnia na całej długości.
1 Przedmiot