• Nowość
KIT LIFTING Hipertin - zestaw regenerujący włosy (15 kremów + olejek)

KIT LIFTING Hipertin - zestaw regenerujący włosy (15 kremów + olejek)

Oferta
1 Przedmiot
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zwroty

540,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

KIT LIFTING Hipertin - zestaw regenerujący włosy (15 kremów + olejek) to intensywna kuracja do włosów z komórkami macierzystymi.
Dedykowany do użycia w salonie fryzjerskim.

Rytuał odmłodzenia włosa. Intensywna formuła regenerująca, przynosząca nadzwyczajne efekty. Łączy działanie komórek macierzystych z kwiatem lotosu i kompleksem aminokwasów. Natychmiast naprawia bardzo zniszczone włosy. Głęboko penetruje włos od wewnątrz, wygładzając jego łuskę.

EFEKT ODMŁODZENIA JUŻ PO PIERWSZYM ZASTOSOWANIU !

Starzenie biologiczne związane jest z procesem utleniania molekuł we włosie, wywołanym wolnymi rodnikami, które atakując powodują przesuszenie, odwodnienie i w konsekwencji osłabienie włosów. Lifting poprzez intensywną terapię komórek macierzystych, kompleks aminokwasów i wyciąg z kwiatu lotosu, nawilża włosy, regeneruje od wewnątrz, dając niebywały efekt znacznego odmłodzenia włosów, już po pierwszym zastosowaniu. Zdrowie, witalność i niesamowity połysk teraz zaledwie w dwóch krokach: Zastosowanie kremu odmładzającego oraz aplikacja olejku liftingującego.

Komórki macierzyste, mają znaczny wpływ na regenerację skóry i włosów. Ich właściwości, są nieocenione z uwagi na zdolność samo regeneracji, czyli umiejętność tworzenia komórek tej samej tkanki. W związku z tym komórki macierzyste są szczególnie cenne. Te zawarte w Liftingu, pochodzą ze Szwajcarii, z jabłka o odmianie Uttwiler Spotlanber. Jest to wyjątkowa odmiana jabłka, znana ze swojej zdolności do przechowywania wiele miesięcy, bez efektu starzenia się. Uważane przez naukowców, którzy wykazali, że komórki macierzystae z tego jabłka pomagają opóźniać procesy starzenia. My zaś wiemy, że komórki macierzyste zawarte w Lifting Reconstructor są w stanie całkowicie zregenerować włosy - już przy pierwszym użyciu.

Drugim bardzo ważnym składnikiem Liftingu jest kwiat lotosu, bogaty w przeciwutleniacze i polifenole. Posiada także właściwości łagodzące, odżywcze i nawilżające. Zdrowie, witalność i niesamowity połysk teraz zaledwie w dwóch krokach: Zastosowanie kremu odmładzającego oraz aplikacja olejku liftingującego. Intensywna regeneracja włosa komórkami macierzystymi, czyli Lifting Reconstructor, może być stosowana do każdego rodzaju włosów.

Sprawdź sam, jak dotychczas włosy słabe, zniszczone, przesuszone zyskują swój dawny blask i naturalny wygląd.

Rytuał Liftingu składa się z dwóch produktów:

15 x 30 ml - Krem odmładzający - regeneruje, naprawia, odżywia i głęboko nawilża włosy już przy pierwszej aplikacji. Komórki macierzyste i wyciąg z kwiatu lotosu, naprawiają nawet najbardziej uszkodzone włosy, pozostawiając je wyraźnie zdrowsze. Głęboko penetrują włókno włosa, poprawiając ich zdrowie i witalność. Włosy odzyskują swój dawny wygląd.

1 Przedmiot