Deep Plex No 3, 290 ml

Deep Plex No 3, 290 ml

Oferta
10 Sztuk
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zwroty

45,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Deep_Plex Hair System oparty jest na nowatorskim kopolimerze, który dociera aż do kory włosa, dodając mu siły od wewnątrz, przy jednoczesnym zapewnieniu ochronnego filmu. Zastosowane składniki aktywne w połączeniu z innowacyjną technologią, wnikają w głąb włosa podczas zabiegów fryzjerskich, działając wielokierunkowo: chronią, wzmacniają i odbudowują włosy w trakcie zabiegów fryzjerskich oraz wieloaspektowo (zabieg w salonie fryzjerskim oraz dedykowana kompleksowa pielęgnacja w domu).

Produkt DEEP_PLEX No1, DEEP_PLEX No2 do zastosowania w salonie.

Produkty DEEP_PLEX No3 do zastosowania w domu, jako kontynuacja oraz podtrzymanie uzyskanego efektu, który daje włosom ekstremalną ochronę, wzmocnienie, intensywny blask, nie wpływając w znaczący sposób na skuteczność i efekt procesów chemicznych; pozwala więc na zachowanie tych samych sposobów aplikacji oraz czasu ekspozycji podczas każdego zabiegu fryzjerskiego.

DEEP_PLEX No3 Stabilizator wiązań pomaga zachować moc wiązań we włóknach włosów pomiędzy zabiegami chemicznymi. Chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych osłaniając łuskę włosa.

Sposób użycia:
Po umyciu szamponem DEEP_PLEX No 4 spłukać dokładnie włosy, a następnie osuszyć ręcznikiem. Następnie nałożyć równomiernie produkt i pozostawić na 5-10 minut. Następnie dokładnie spłukać i wystylizować  wg uznania.
 

Pojemność: 290 ml

10 Sztuk